Startgroepen

Deelnemers voor de Kidsrun

De jeugdige deelnemers zullen in een gezamenlijke groep van start gaan. De deelnemers voor de Kidsrun kun je hier vinden.

De startgroepen voor Obstacle Run Staphrost

De hoeveelheid startgroepen, tijden en invulling van de startgroepen voor Obstacle Run Staphorst zijn bekend.

TIP: Doe CTRL+F (of command+F) om te zoeken op jouw naam.

Startgroep 1 om 17:30 uur
Bert Krale
Henk Slager
Henk Beukman
Alwin Mussche
André Mulder
Jurrian Haasjes
Jacko van Dijk
Jan-Pieter Paardekooper
Ilona Hofman
Harold Engels
Grietje Brakke
Eric Kin
Hugo Jonkers
Dennis klomp
Richard klomp
Klaas Slager
Julian Mulder
Hille Wiebenga
Arjan van de kamp
Sander Schaeffer
Frank Kuiper
Rick Timmerman
Joris Moossdorff
Niek Hamers

Startgroep 2 om 17:34 uur
Thijs Vlam
Sabine Spreen
Bo de Groot
Gerrit van Dijk
Willem Mussche
Jeffrey van der Veen
Mariska Russcher
Janita Hofstede
Erik Leusink
Corien Jansen
Erik Scholing
Paul de Jong
Klaas Anne
John Heisterkamp
Albert Christenus
Erik Scholing
Gerrit van Dijk
Gerrit Compagner
Jorden Zunnebeld
Ralph Slager
Martijn Scheper
Dennis van der Veen
Mark Elken
Jordi van Haaren
Sabine Stadtmuller
Niels Wieringa
Jurrian van Dam
Karlo Hoeve
Henk Huisman
Jouk Vos
Lennard Kin
Roy Klijstra
Ronald van Lubek

Startgroep 3 om 17:38 uur
Henry Compagner
Danny van der Sluis
David Mekelenkamp
Gert van Oosten
Henri Mulder
Jarno Timmerman
Julian Koster
Herman Kooiker
Chantal Kooiker
Henriet Bloemert
Wim van der Worp
Erik-Jan Compagner
Tom Reurink
Lars Hilbrink
Niko van der Sluis
Derrick de Weerd
Jurian Bisschop
Jan Brand
Berlina russcher
Alicia russcher
Klaasje Boesenkool
Maik Hoffmann
Dirk Kuiers
Gerwin van der Veen
Lotte Palland
Harry Brakke
Gerwin Kasper
Macha Konterman

Startgroep 4 om 17:42 uur
Henk Locht
Stefan Locht
Rick Bennink
Dave Dubbelman
Jannes de Lange
Klaas Wink
Wilbert Russcher
Berry de Witte
Stefan Vos
Gert Wever
Priscilla Huberts
Rolf Tiggelhoven
Jan Wijbe Hoekstra
Danny bloemert
Henk kluss bootcamp meppel
Jarno bloemert
Jannie bloemert
Bas van Dijk
Patrick Mulder
Leon Teunissen
Bert Veijer
Bert Coster
Janinne de Jong
Esther Last
Jenita Troost
Annemarie Kooiker
Gerwin Tiemens
Erik Coster

Startgroep 5 om 17:46 uur
Bertine Hoeve
Roel Hoeve
Herbert Kisteman
Karl Timmerman
Robert Tippe
Henrico Tippe
Jelmer Braamskamp
Eduard Troost
Jan Russcher
Joan Veijer
Jesse Dunnink
Jannick Engel
Kieran Engel
Fabian de Wee
Erik Wielink
Arnold Bloemert
Sebastiaan Biemold
Michiel Biemold
Jelmer Meijerink
Hendrik Jan Huls
Bas Weideman
Michiel Van Oosten
Britt Kooiker
Joanne Kooiker

Startgroep 6 om 17:50 uur
Nathalie Mijnheer
Kevin Mijnheer
Mike Mijnheer
Marco Bril
Evan Slurink
Jennifer Talen
Henk Visscher
Derrick Mulder
Marianne Smit-Uffels
Hans Mussche
Arjan Hoeve
Hessel van der Haar
Michiel Hoeve
Klaas Quintus Huls
Leon Kooiker
Robert Bisschop
Amber Kooiker
Wim Uiterwijk
Johan Kuiper
Yvonne van Dun
Amber Heemskerk
Suzanne Oomkens
Sandra Boers

Startgroep 7 om 17:54 uur
Sandra Ovinge
Bart Pijfers
Wouter van den Hul
Gerwin Huls
Alfred Tuin
Jeroen Hulst
Wim van Elp
Nico Harke
Nicklas Brakke
Jeanine Bisschop
Marcel Mulder
Wilco Dunnink
Florian van Leeuwen
Kilian Horstede
Jurjen kok
Ron Huls
Edine Nijenhuis
Christiaan Schiphouwer
Leonie Nijenhuis
Ferdy van Savoyen

Startgroep 8 om 17:58 uur
Femmy Kuiper
Joan Kuiper
Renate Dunnink
René Tiemens
Henriët Talen
Lau van der Mey
Marco Mussche
Harjan Tromp
Manfred Franken
Harjan timmerman
Jan Schra
Andrea Hokse
Kasper Bisschop
Karin van de Weerd
Rob de Bruijn
Wim Vos
Harry Vos
Grietje Dunnink
Frank de Weerd
Bobby Kruidhof
Patrick Hulst
Rene Hulst
Matthieu Huisman
Patrick Stegeman
Robert talen
Max Veijer
Klaasje van Oosten
Rensje Talen Russcher
Inez Konterman
Danielle Haasjes
Boaz Dikken

Startgroep 9 om 18:02 uur
Judith van der Veen
Yorick van Gelder
Marith Koster
Wendy Trompetter
Elsbeth Knol
Agnes Heutink
Aletta Hulst
Klaasje van Veen
Jarno Slager
Egwin Kuiers
Kayleigh Braamskamp
Damien Braamskamp
Bert Russcher
Jan Slager
Jan Troost
Gerard Hulst
Johan Talen
Albert Russcher
Dion Krisman
Simone Pleizier
Benita hofstede
Jenneke Bouwman

Startgroep 10 om 18:06 uur
Dirk Winkels
Jeroen Schra
Danny Hulst
Alwin Visscher
Robert de Weerd
Wim Bloemert
Thomas Slager
Albert Slager
Alwin Dunnink
Karl Mussche
Michiel Compagner
Marco Broeks
Johan Kisteman
Albert Dunnink
Henri Boessenkool
Matthijs Gensen
Annemarijn van der Vliet
Danielle Leffers
Melissa Smit
Grietje Timmerman
Rosalie Stegeman
Herwin Troost
Wiliam Hulst
Jeroen Kisteman
Johan Slager
Judith Veijer
Thirza Veijer

Startgroep 11 om 18:10 uur
Rudi Koobs
Jarne Koobs
Michael de Groot
Rob Tuin
Marco Krul
Janienke Tuin
Wietze bijker
Brigitte Hol
Stefan Kuiper
Roy Stegeman
Jarco Talen
Alwin van Dijk
Broer van Alwin van Dijk
Maaike van Dijk
Sander Kooiker
Claudia Boer-Bisschop
Miranda Talen-Dominé
Zaki Bouaouiouach
Jacco de Vries
Marco van der Sluis
Raymon Harke
Bastian Roo
Bas Winters
Jurrian Hattem
Bert Kuiper
Roel Kuiper
Henk Veijer
Harmen Kooiker
Klaas-Jan Hulst

Startgroep 12 om 18:14 uur
Reindert Russcher
Dennis Dunnink
Arjan Russcher
Gerard Hooikammer
Hendrik Russcher
Ronald Haasjes
Bernard de Lange
Harry Hooikammer
Klaas Veijer
Ilonka de Groot
Jan Hattem
Kim van Dijk
Henri Crediet
Henk Slager
Heleen Hoeve
Laura Visscher
Alice Nieuwboer
Leonie de Jonge
Herik Kin
Sander Schaeffer
Dicky Heuckeroth

Startgroep 13 om 18:18 uur
Rob Bennink
Louise Compagner
Desiree Hanemaaijer
Ilse van Driel
Roelien de Witte
Monique Tuin
Michiel van der Heijden
Marriët Tuin
Tijn van den Broek
Bart Verdijk
Bas Ulehake
Alwin van Duren
Freddy de Witte
Gerdine Raatgever
Alyn Kuiper
Lisanne Brakke
Martijn Dekker
Anna Huzen
Nina Huzen
Jessica ten Kate
Kaya Schoemaker
Martin Dunnink
Sander Huls
Mark de Lange
Benny Hulst
Mark Onvlee
Inge onvlee
Sanne Onvlee
Marianne Dunnink
Ewout van der Velden
Jarinda Nijboer

Startgroep 14 om 18:22 uur
Peter Macquine
Coby Bloemert
Marloes Hessels
Niels Braamskamp
Jos Huls
Herwin Dekker
Miranda van der Mey
Charon Schuurman
Andrew van Oosten
Niklas Mulder
René Kin
Fenke Pullen
Nelleke Pullen
Jasper Wilts
Diederick smit
Dennis ter Welle
Carmen Kentie
Olaf de Rooij
Izzy Duste
Susan de Vries
Dolf Dunnink
Martine Moors – Brunger
Lianne Bremer – Horstman
Laura Russcher
Harjan Mulder
Christina Tijmens
Jasper Huizing
Robin Lagerburg
Gerben Flinkert
Ronnie Poeste
Claudia Vos
Melanie Slager

Startgroep 15 om 18:26 uur
Erik Compagner
Desi Wieman
Roy Bote Wieman
Grietje ten Hoor
Nikki Haasjes
Elly Remmelts
Henk Dunnink
Yvonne Wink
Arjan Dunnink
Wessel Brinkman
Jeroen Brinkman
Antien van der Vegt
Janita de Jonge
Paula Buis
Johan Harke
Jurgen troost
Alwin Stegeman
Gerwin Stegeman
Hendrik Jan Stegeman
Johan Dunnink
Patrick Slurink
Sigrid stegeman
Patrick stegeman
Niek Kisteman
Arjan Brinkman
Julia Roo
Bertine Bunshoek
Vincent Vos
Laurens Geene
Esther Hofstede
Emma Mulder
Anne Kisteman

Startgroep 16 om 18:30 uur
Marthijn Kooiker
Anne Dunnink
Maaike Dunnink
Alette Koster
Annelys Mussche
Riëtte van Dijk
Maik Bisschop
Kayan Tiemens
Ruben Vos
Jord Miggels
Jan Maik Stegeman
Klaas Patrick
Inge Bisschop
Bianca Harke
Aletta de Weerd
Ingrid de Weerd
Elise Huls
Marjet Piel
Melissa Ubak
Gerrit Reurink
Lijsje Russcher
Gea Russcher-Timmerman
Adellinde Mulder
Ilona Hulst
Klarine Mulder
Saskia Compagner
Jacintha Stegeman
Alien Russcher
Vincent Piek
Ruben Wobben
Dennis Moes

Startgroep 17 om 18:34 uur
Stijntje Troost
Heline van Veen
Annelie van Veen
Dinand Klein
Arjen Brand
Sander Tuin
Alwin Kuiper
Henry Veijer
Janick Courtz
Rianne Veijer
Edward de Weerd
Jari trompetter
Gert Poolman
Rianne Hooikammer
Jannie Harke
Arend Lier
Marthijn Kisteman
Bart Schra
Chantal de Jonge
Erik Veerman
Margriet Nijboer
Peter Brakke
Niklas veijer
Tiemen van Dijk
Henk de Weerd
Bertus Kok
Laura Heide
Rosalie Kooiker
Jannie Hoeve
Klaasje Compagner-de witte
Patricia de Haan
Gert Visser
Bernard slager
Gerline kooiker
Larissa Bloemert
Harmen kooiker
Anneke kooiker

Startgroep 18 om 18:38 uur
Lars Boldewijn
Klaas Bloemhof
Johan Redder
Alfred de haan
Patricia de Haan
Colin Minnheer
Arjan Booij
Arjan de Haan
Indy van der Kolk
Sanne Slager
Naomi Slager
Michiel dunnink
Luchel hofstede
Robert troost
Erik Talen
Hendry Bisschop
Rene Russcher
Jacob Talen
Henri Bloemert
Melanie Kiers
Justin Kiers
Lianne Coster
Claudia Coster
Gerdien Ubak
Rosalie Dunnink
Stefan kruidhof
Ineke Bouwmeester
Patrick Dunnik
Erik Engel
Jarno Seine
Arne Mussche

Startgroep 19 om 18:42 uur
Linsey Dekker
Roxanne Dekker
Ferran Woltinge
Ralf Breurkes
Marian Leusink
Herman Dons
Johan van Elp
Herald Huisman
Patrick van Zeeland
Jakob Slager
Alien Konterman-Slager
Danielle Groen
Gerald Compagner
Andre Compagner
Henk Compagner
Anja Boldewijn
Carolien Boldewijn
Hendrik Tromp
Lyset ten Hove
Herman ten Hove
Elsbeth Lenderink-Bloemers
Annelies Kooiker
Mattanja Timmerman
Michelle Kuiper
Julian Potuyt
Eljan Heutink

Startgroep 20 om 18:46 uur
Remko Bovenhuis
Ramon Hulst
Mark Jan den Otter
Jentje van Boven
Coralinde van Boven
Jan Dunnik
Alex Zuidberg
Daniëlle Dunnik
Benny Hulst
Danielle Kuiper
Marco Bloemert
Patrick Kuiper
Jonathan Kooiker
Herlinde Bloemert
Lucia Oetsen
Judith Nijs
Klaas Luten
Ingrid Oelen
Kees Roorda
Jenneke Roorda
Hendrik-Jan Mulder
Erik Dominé
Janneke Bouwman
Jacob Elzinga
Pouwel van Veen
Lijsje Brand
Iris van der Linde
Mark Ganzeboer
Berwout Russcher

Startgroep 21 om 18:50 uur
Hans Huisman
Danielle Smit
Geertje Aalbers
Stephan Boessenkool
Alwin Schra
Max van den Berg
Lars Troost
Klaas Slager
Digna de Beer
Karola Hulst
Stephanie Veijer
Alissa Bartelds
Rick Bouwmeester
Sabine Bouwmeester
Robin Wolbers
Martijn Knoeff
Laura Vasse
Niels Knoeff
Lucas Snijder
Jarno Timmerman
Marisca Timmerman
Jiska de Ruiter
Evelien Slomp
Kenny vd Sluis
Paul Jaspers
Linda van Selm
Marleen Bloemert
Annemiek Harink

Startgroep 22 om 18:54 uur
Frits Gijsbertse
Erja Staal
Henrieke Roeland-Korterink
Marleen Troost-Korterink
Linda Knoll-Korterink
Marco van Benthem
Roy Drogt
Lisa Haarman
Marleen Stam
Susan Stam
Marije Stam
Geretta Smit
Jos Veijer
Hendrikje Veijer
Jan Winkels
Henry Compagner
Margje Slager
Claudia Troost
Henri Hattem
Arjen Dunnink
Elsbeth Dunnink
Cornelis Eenkhoorn
Laura Stegeman
Gerona jakobs
Jacobien van den Berg
Michel Drogt

Startgroep 23 om 18:58 uur
Rick de Lange
Claudi Dunnink
Bastiaan Hooikammer
Jan Dunnink
Susan de Vries
Patrick Koggel
Robert van Marle
Marjanne Bisschop
Jacky Hulst
Raymon Koggel
Gerjan Kisteman
Carlos Dunnink
Marijn Stegeman
Jarno Visser
Gerco Talen
Arjan Talen
Nicole Spijker
Anouk Bakker
Anne-Marthe Mooiweer
Hermen Hoogenkamp
Koen Tip
Harm Jan Tip
Jan Janssen
Jeroen van Vliet
Menno Damhuis
Angela de Boer
Harry Abbing
Nathalie Spanjer
Marloes Nijkamp

Startgroep 24 om 19:00 uur
Klaas Jan Kin
Jeffrey van Zanten
Sjoerd Engel
Richard Engel
Rob Stegink
Nick van Tienhoven
Maurice Weenink
Christian Rothuijsen
Thomas Snoeijer
Kees-Jan Vaartjes
Robink Dijk
Rene Tippe

Nog een beperkt aantal tickets voor Kidsrun