Sponsoren

Doe jij mee als bedrijf?

Laat deelnemers over jouw obstakel klimmen en sponsor zo je straat of bedrijf!

Er zijn verschillende mogelijkheden om je steentje bij te dragen aan het succes van Obstacle Run Staphorst. Stel bijvoorbeeld je bedrijf of straat beschikbaar voor de run en laat er een (eigen) hindernis opstellen. Bij dat laatste kunnen wij eventueel helpen. Ook zoeken wij onder andere shirtsponsors! Schroom niet contact op te nemen met sponsor@obstaclerunstaphorst.nl voor meer informatie over de verschillende sponsoropties.

Hoofdsponsors
Kooiker Zuigtechniek – https://kooikerzuigtechniek.nl/
Bloemert IT – https://www.bloemert.com/
Family Fit Indoor Survival – https://www.indoor-survival-staphorst.nl/

Subsponsors
Gaaf Online Solutions – https://www.gaaf-online.nl/
Payned – https://payned.nl/
Casco Bouw Nederland – http://cascobouwnederland.nl/
Russcher Kraanverhuur – https://www.russcherkraanverhuur.nl/
Van der Sluis transport – http://www.vandersluistransport.nl/
Klein Units – http://www.kleinunits.nl/
D’Olde Skoele – http://www.doldeskoele.nl/

Supporter van Obstacle Run Staphorst
Budget Bestrating – https://www.budget-bestrating.nl/
Dirks Bouwbedrijf – https://www.bouwbedrijfdirks.nl/

Obstakel sponsors
Duntep – http://duntep.nl/
Hentra Auto’s – https://www.hentra-autos.nl/
Fit Fabrique – https://www.fitfabrique.nl/
Boer Staphorst – https://www.boer-staphorst.nl/
Steengoed ID – https://www.steengoedid.nl/
Tippe Dienstverlening – http://www.tippe-staphorst.nl/
Knoll Mechanisatie – https://www.gebrknoll.nl/
Compagner Bouw
MiBa’s Staphorst – http://www.mibas-staphorst.nl/

De sponsorlijst wordt iedere week bijgewerkt!

De mogelijkheden bespreken?